background
PAR UZŅĒMUMU

Jelgavas logu izgatavotās produkcijas sortiments, speciālistu zināšanas un uzkrātā pieredze vairāk kā 10 gadu garumā, palīdzēs Jums izvēlēties sev piemērotākos risinājumus, bet uzstādītie logi dos iespēju baudīt komfortu un zemākas apkures izmaksas.

Mēs nepiedāvājam lētākos logus tirgū, bet esam pārliecināti, ka mūsu Klients logu nomaiņā ieguldīto naudu atpelnīs iespējami īsā laikā, ja vien Jūs interesē logi, kas izgatavoti no plastikāta vai alumīnija profilu sistēmām.

Neatkarīgi no tā vai vēlaties uzstādīt logus jaunbūvei, veikt logu nomaiņu savā privātmājā, vai mainīsiet logus daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas siltināšanas programmas ietvaros, Jelgavas logi aicina Jūs nepakļauties vilinājumam ietaupīt līdzekļus uz lētu piedāvājumu rēķina, ja arī dominēs kolektīvais viedoklis, ka nepieciešams ekonomēt līdzekļus, jo budžetā nav paredzēts finansējums utt.

Pateicoties lielākiem siltuma zudumiem un augstākām apkures izmaksām, logu nomaiņā ietaupītie līdzekļi tiks iztērēti salīdzinoši īsā logu ekspluatācijas laikā un jūs katru gadu pārmaksāsiet par apkuri.

Ja jūsu mērķis ir uzstādīt savā mājoklī iespējami efektīvākos risinājumus, piedāvājam dažus būtiskus logu izvēles kritērijus pēc kuriem salīdzināt saņemtos piedāvājumus vai noprecizēt:

Siltumpārvades koeficients loga konstrukcijām - Uw (W/m1.4*K) visam jūsu objektam, nevis atsevišķam logam;

Logu montāžas šuves aizsardzības mehānismi - kā tiks nodrošināta montāžas putu aizsardzība pret mitrumu;

Gaisa caurlaidība logiem un montāžas šuvei; Vēja slodžu izturība un armējums;

Logu izvēlē būtiska loma būtu piešķirama arī jautājumiem, kas skar logu ekspluatāciju, piemēram, papildus drošības aprīkojums, garantijas termiņš, logu apkopes izmaksas garantijas laikā un pēc garantijas.