background
MONTĀŽA

Izgatavoto konstrukciju montāžu veicam pēc Eiropā pārbaudītām tehnoloģijām, nodrošinot montāžas risinājumu ilgmūžību un siltumnoturību.

Logu kalpošanas kvalitātē liela nozīme ir arī montāžai. Ja ar mūsdienīgajām logu sistēmām sākas problēmas, visbiežāk tiek vainoti logu ražotāji. Taču, visticamāk, ka vainīgas būs nevis pašas logu konstrukcijas, bet to montāža.

Var gadīties, ka nav pareizi uzmērītas logu ailas (neņemot vērā iespējamo izplešanos u.tml.), rāmis ievietots bez enkurveidīgajiem stiprinājumiem (izmantojot montāžas putas), logs nav ievietots pietiekamā, atbilstošā dziļumā un slikti aizdarītas montāžas šuves. Šīs iepriekš minētās kļūdas var samazināt mūsdienīgo logu augstās siltumtehniskās īpašības un kalpošanas ilgumu.

Lai cik augsti arī nebūtu mūsdienu logu tehniskie rādītāji, bieži vien vislielākās problēmas rada sprauga starp loga rāmi un ēkas sienu - montāžas savienojums. Kaut no iekšpuses tas nav redzams, montāžas savienojums pilda ļoti svarīgu funkciju - faktiski tas izolē telpas no ielas. Tādēļ, iebūvējot logus, primārais ir kvalitatīvi veikts montāžas savienojums. Visas visaugstākās kvalitātes logu priekšrocības zaudēs savu nozīmi, ja loga montāža tiks veikta neprofesionāli vai izmantojot nekvalitatīvus materiālus.