background
Kādi ir PVC logi?

Mūsdienu plastikāta logi — tas ir tehnnologiski ideāla kontsrukcija, kura atbrīvo no vecu logu neertībam. Atnāk laiks, kad nevajag aplīmet logus ziemās laikā un biežu carvēju problēma var risināties.

Cilvēkam, kurš satikas ar logas ierikošanu problēmu, rodas jautājums: kādi logi ir labāki — aluminīja, koka vai plastikāta? Protams, katram loga veidam ir savas priekšrocības: koka saglāba dzīvu skaistumu, siltumu un majību, bet ta cena ir diezgan augsta. Aluminija logi ļoti labi der ailes stiklojumam sabiedriskās ēkās, bet ja tos ieriko dzīvojamās ēkās, tie izkatas „auksti”. Šodien mēs sīkāk izskatīsīm plastikāta logus, lai mūsu lasitāji zinātu, ko pirk.

Polivinilhlorīds — saīsināti PVC — sintetiska polīmera veids, kurš jau daudz gadu izveido konkurenci dabiskam. PVC nav pakļauts izjaukšanai un korozijai, noturīgs pie atmosfēras iedarbībam. Un absolūti nekaitīgs. Vācijā šis materiāls ir ieteikts logu izgatavošanai bērnu un medicinās iestadēm. No tā paša plastika ir izveidots jūsu tējkanna, televizora korpuss un daudzie citi priekšmieti, kuri ir pie jums.

PVC logu profils izvedo ar ekstrūzijas tehnoloģijas palīdzību. Ekstrūzija – tas ir nepartraukts tehnoloģijas process, kurš aptver sevī materiāla caurspiedošanu, kuram ir liels stīgrums šķidrā stavoklī, pāri formerejošam instrumentam, lai dabūtu izstrādajumu ar vajadzīgu šķērsgriezumu.

Balti PVC profili pirma izlaiduma kļūva dzelteni no ultravioleta staru iedarbības. Mūsdienu logu profila materāls satur speciālus piedevus, pateicities kurām krāsa nemainās daudz gadu laikā.