background
Profilu sistēma GEALAN S 8000 - S 9000

GEALAN S 9000  - tā ir profilu ar ārējo blīvējumu sistēma, kas izpildīti 6-kameru variantā. GEALAN S 9000  profilu sistēmās var iemontēt 40 mm biezas stikla paketes. Sistēmas S 9000 profila montāžas dziļums sastāda 74 mm, kas ļauj uzstādīt tērauda cietības elementus, kas nepieciešami konstrukcijas stabilitātes nodrošināšanai.

Vērtnes inerces moments ar tērauda stiegrojumu sastāda 2,64-5,51 cm4. S 9000 IQ sistēma ir unikāla logu sistēma, kuru var rekomendēt būvkonstrukcijām.

Pavisam no S 9000  sistēmas profila var izgatavot aptuveni 40 dažādus logu un durvju konstrukciju tipus, gan standarta, gan nestandarta formas, tai skaitā sanācijas un restaurācijas darbiem vēsturiskās ēkās.

Sistēmas GEALAN S 9000 IQ 6-u kameru variantam ir pievienotas divas papildu siltumizolācijas kameras, kas uzlabo siltuma vadītspējas pretestības koeficientu apmēram par 0,1-0,2 Vt/m2K. GEALAN S 9000  sistēmas profils tiek piedāvāts tirgū divos variantos: bez blīvējuma un ar koekstrudēto blīvējumu.

Konstrukcijas var tikt izpildītas ar plakņu nobīdi, kā arī ar to daļēju nobīdi ar noapaļotu ārējo piedurlīsti. Sistēmā GEALAN S 9000  vērtne var būt trīs konfigurāciju: šaura (70 mm), vidēja (78 mm) un plata, ar konstruktīvo augstumu 105 mm Standarta kombinācijas platuma gadījumā rāmis/vērtne sastāda tikai 116 mm. GEALAN S 9000  sistēma ņem vērā pat visprasīgāko dizaineru un arhitektu vēlmes: harmoniskas proporcijas, šauri redzamie profila elementi, mīkstas kontūras, glancēta virsma, bagātīga krāsu palete.

Izstrādājot GEALAN S 9000  sistēmu, konstruktoriem izdevās atrisināt tradicionālās bīdāmo durvju problēmas un sasniegt visaugstākos stabilitātes, siltuma, lietusgāžu un vēju slodžu drošības rādītājus, īpaša uzmanība tika veltīta durvju izgatavošanas laika samazināšanai.

 
PONZIO

Ekonomiska trīskameru profilu sistēma ar «eirogropi» un aizvara gropi, kas tiek izmantota PVC profilu balkona logos un durvīs. 
Konstruktīvais profilu dziļums rāmjiem sastāda 52 mm, bet vērtnēm 60 mm 
Sistēma ļauj pielietot plašu aksesuāru gammu un atvieglo to montāžu. 
Ponzio PE 52 sistēmas profilu trīskameru konstrukcija paaugstina cietību un ļauj sagatavot liela gabarīta konstrukcijas. 
SISTĒMAS RAKSTUROJUMS
- savienojamība ar citām firmas Ponzio sistēmām 
- furnitūras pielietojuma iespēja „eiropgropei” un PVC
- arku konstrukciju izgatavošanas iespēja
- 10-43 mm bieza pildījuma izmantošanas iespēja: 
- daudzveidīgi stūru savienojumu veidi - savērpšana, iepresēšana 
- rāmja vērtnes profilu ārmalu apdare 
Virsmu krāsošanas veidi
Pulverveida krāsošana ar poliestera krāsām, kas atbilst Qualicoat prasībām, krāsas izvēle pēc RAL skalas;
krāsu anodoksidēšana: dabiskā alumīnija, olīvzaļa, šampanieša, zelta, brūna, saskaņā ar Qualanod prasībām: krāsošana atbilstoši kokam: 
siltumvadītspējas (rāmim) koeficients Uf= 2,1-2,5W/m2K